ТАБЛИЦЯ
Чемпіонату Одеської області з футболу серед аматорських команд, сезон 2023
№ | Команда | І | П | Н | П | Мз | Мп | Різн | О |
1 | “Титан Одеса” | 12 | 10 | 1 | 1 | 44 | 10 | +34 | 31 |
2 | “Південна Пальміра НГУ” | 12 | 8 | 0 | 4 | 32 | 16 | +16 | 24 |
3 | “Імперія Холоду” | 12 | 7 | 0 | 5 | 31 | 23 | +8 | 21 |
4 | “Березівка” | 11 | 5 | 3 | 3 | 21 | 16 | +5 | 18 |
5 | “Хаджибей” | 12 | 5 | 1 | 6 | 17 | 20 | -3 | 16 |
6 | “Поділля” | 12 | 2 | 2 | 8 | 16 | 46 | -30 | 8 |
7 | “Чорноморськ” | 11 | 0 | 1 | 10 | 13 | 43 | -30 | 1 |
8 | “Малиновськ”* | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
*Рішенням КДК ООФА №08/23 від 27.07.2023 ФК “Малиновськ” знятий зі змагань і всі їхні результати анульовано
БОМБАРДИРИ:
Гравець | Команда | Голи | з пен. |
Морозов Олександр | “Імперія Холоду” | 14 | (5) |
Мішуренко Олександр | “Титан Одеса” | 13 | (1) |
Опря Роман | “Титан Одеса” | 6 | |
Федоров Сергій | “Березівка” | 6 | |
Кишко Андрій | “Поділля” | 6 | (1) |
Одиноченко Денис | “Імперія Холоду” | 5 | |
Тищенко Олексій | “Імперія Холоду” | 5 | |
Біневський Сергій | “Південна Пальміра НГУ” | 5 | (1) |
Гріневич Олександр | “Чорноморськ” | 5 | (3) |
Бондаренко Олексій | “Титан” | 4 | |
Гречко Олександр | “Південна Пальміра НГУ” | 4 | |
Донгаузер Микита | “Південна Пальміра НГУ” | 4 | |
Задорожнюк Артур | “Березівка” | 4 | (2) |
Діхтяренко Денис | “Поділля” | 3 | |
Політило Сергій | “Титан Одеса” | 3 | |
Старовойт Віктор | “Південна Пальміра НГУ” | 3 | |
Французан Максим | “Імперія Холоду” | 3 | |
Іванченко Руслан | “Титан Одеса” | 3 | (1) |
Булавко Кирило | “Хаджибей” | 3 | (1) |
Швидерський Максим | “Титан Одеса” | 3 | (1) |
Олександренко Олександр | “Хаджибей” | 3 | (2) |
Барбус Олександр | “Хаджибей” | 2 | |
Болтнєв Віталій | “Поділля” | 2 | |
Гнатюк Анатолій | “ТитанмОдеса” | 2 | |
Кічук Артем | “Південна Пальміра НГУ” | 2 | |
Калінін Микита | “Південна Пальміра НГУ” | 2 | |
Каплунов Ілля | “Чорноморськ” | 2 | |
Кондратюк Єгор | “Титан Одеса” | 2 | |
Кулушенко Артем | “Березівка” | 2 | |
Солоніна Ілля | “Хаджибей” | 2 | |
Чебанюк Владлен | “Південна Пальміра НГУ” | 2 | |
Чумак Євген | “Південна Пальміра НГУ” | 2 | |
Якімович Володимир | “Хаджибей” | 2 | |
Афонін Михайло | “Хаджибей” | 1 | |
Бірюк Ігор | “Імперія Холоду” | 1 | |
Балашов Віталій | “Титан Одеса” | 1 | |
Банацький Іван | “Березівка” | 1 | |
Белюга Іван | “Поділля” | 1 | |
Болокан Дмитро | “Поділля” | 1 | |
Бральчук Павло | “Південна Пальміра НГУ” | 1 | |
Буковський Данило | “Поділля” | 1 | |
Гавриленко Владислав | “Хаджибей” | 1 | |
Гончар Родіон | “Титан Одеса” | 1 | |
Злєпко Костянтин | “Поділля” | 1 | |
Коломієць Олександр | “Чорноморськ” | 1 | |
Колосовський Павло | “Березівка” | 1 | |
Кузьмаков Олександр | “Березівка” | 1 | |
Кузьменко Дмитро | “Чорноморськ” | 1 | |
Лаптєв Михайло | “Титан Одеса” | 1 | |
Лозинський Сергій. | “Титан Одеса” | 1 | |
Ляшенко Микола | “Південна Пальміра НГУ” | 1 | |
Нікора Дмитро | “Імперія Холоду” | 1 | |
Онуфрак Денис | “Березівка” | 1 | |
Онуфрак Сергій | “Березівка” | 1 | |
Пінакі Артем | “Хаджибей” | 1 | |
Побережний Дмитро | “Поділля” | 1 | |
Попов Пилип | “Хаджибей” | 1 | |
Прімаков Ілля | “Чорноморськ” | 1 | |
Романенко Дмитро | “Березівка” | 1 | |
Сантрапиських Євген | “Чорноморськ” | 1 | |
Сташевський Володимир | “Імперія Холоду” | 1 | |
Стецький Михайло | “Імперія Холоду” | 1 | |
Сулімовський Георгій | “Південна Пальміра НГУ” | 1 | |
Тилінський Володимир | “Титан Одеса” | 1 | |
Ткаченко Андрій | “Чорноморськ” | 1 | |
Фурзенко Денис | “Південна Пальміра НГУ” | 1 | |
Чернецький Єгор | “Хаджибей” | 1 | |
Чернята Олександр | “Південна Пальміра НГУ” | 1 | |
Шпартко Віталій | “Титан Одеса” | 1 | |
Ярчук Дмитро | “Титан Одеса” | 1 | |
Коваленко Віталій | “Південна Пальміра НГУ” | 1 | (1) |
Процишин Єгор | “Титан Одеса” | 1 | (1) |