ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ПЕРШОЇ ліги Одеської області. Сезон 2021 р.
Група «ПІВНІЧ»
І | П | Н | П | Мз | Мп | Різн | О | ||
1 | “Міжлимання” | 12 | 7 | 3 | 2 | 21 | 9 | +12 | 24 |
2 | ФК “Березівка” | 12 | 7 | 2 | 3 | 35 | 23 | +12 | 23 |
3 | “Вікторія” | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 | 16 | +7 | 23 |
4 | “Автогород” | 12 | 5 | 2 | 5 | 30 | 21 | +9 | 17 |
5 | “Імперія Холоду” | 12 | 5 | 2 | 5 | 15 | 16 | -1 | 14 |
6 | “Гленкорн” | 12 | 3 | 0 | 9 | 30 | 40 | -10 | 9 |
7 | “Темп” | 12 | 2 | 1 | 9 | 9 | 38 | -29 | 7 |
Група «ПІВДЕНЬ»
І | П | Н | П | Мз | Мп | Різн | О | ||
1 | ФК “Березино” | 14 | 9 | 3 | 2 | 40 | 15 | +25 | 30 |
2 | “Дністровець-Затока” | 14 | 9 | 1 | 4 | 44 | 17 | +27 | 28 |
3 | “Яськи” | 14 | 7 | 4 | 3 | 31 | 21 | +10 | 25 |
4 | “Зоря” | 14 | 6 | 3 | 5 | 24 | 24 | 0 | 21 |
5 | “Буджак” | 14 | 5 | 4 | 5 | 31 | 26 | +5 | 19 |
6 | “ім. В.З.Тура-2” | 14 | 4 | 0 | 10 | 24 | 55 | -31 | 12 |
7 | “Морська Академія” | 14 | 3 | 2 | 9 | 22 | 36 | -14 | 11 |
8 | “Олімп” | 14 | 2 | 3 | 9 | 18 | 46 | -28 | 6 |
Чвертьфінали
Перша ліга
Пара 1: ФК “Березино” – “Автогород” – 3:0 (Матч-відповідь 3:4)
Пара 2: “Дністровець-Затока” – “Вікторія” – 4:2 (Матч-відповідь 2:2)
Пара 3: ФК “Березівка” – “Яськи” – 3:0 (Матч-відповідь 3:0)
Пара 4: “Міжлимання” – “Зоря” – 3:0 (Матч-відповідь 3:0)
Півфінали
ФК “Березино” – ФК “Березівка” – 5:1 (Матч-відповідь 4:2)
“Міжлимання” – “Дністровець-Затока” – 4:4 (Матч-відповідь 0:2)
ФІНАЛ. Перша ліга
ФК “Березино” – “Дністровець-Затока” – 20.11
Матч за 3 місце. Перша ліга
ФК “Березівка” – “Міжлимання” – 20.11
Друга ліга
Пара 1: “Імперія Холоду” – “Олімп” (25.09 та 2.10) – 5:0
Пара 2: “Гленкорн” – “Морська Академія” (25.09 та 2.10) – 5:2
Півфінали, перші матчі
“Імперія Холоду” – “ім.В.З.Тура-2” – 3:0
“Буджак” – “Гленкорн” – 6:0
Півфінали, матчі-відповіді
“ім.В.З.Тура-2” – “Імперія Холоду” – 0:3
“Гленкорн” – “Буджак” – 5:1
ФІНАЛ. Друга ліга
“Імперія Холоду” – “Буджак” – 1:3
Матч за 3 місце. Друга ліга
“ім. В.З.Тура-2 – “Гленкорн” – 3:0
БОМБАРДИРИ:
Гравець | Команда | Голи | з пен. |
Гречко Олександр | ФК “Березівка” | 12 | |
Димитренко Віктор | “Дністровець-Затока” | 11 | |
Горбовськйи Андрій | “Автогород” | 11 | (2) |
Морозов Олександр | “Імперія Холоду” | 11 | (2) |
Грозов Олександр | “Буджак” | 10 | |
Задорожнюк Артур | ФК “Березівка” | 10 | (2) |
Желєв Олександр | ФК “Березино” | 9 | |
Паламарчук Сергій | “Дністровець-Затока” | 9 | (4) |
Стоянов Сергій | “Зоря” | 9 | (4) |
Завозненко Олександр | ФК “Березино” | 7 | |
Кишко Андрій | “Гленкорн” | 7 | |
Колосовський Павло | “Дністровець-Затока” | 7 | |
Буковський Данило | “Гленкорн” | 6 | |
Дімоглов Владислав | “ім. В.З.Тура-2” | 6 | |
Делієргієв Олександр | “Міжлимання” | 6 | |
Свиридов Євген | ФК “Березівка” | 6 | (1) |
Іванов Костянтин | “Буджак” | 5 | |
Гузенко Віталій | “Дністровець-Затока” | 5 | |
Нестеренко Сергій | “Буджак” | 5 | |
Побережник Дмитро | “Гленкорн” | 5 | |
Поздняков Євген | “Міжлимання” | 5 | |
Попов Максим | “Яськи” | 5 | |
Іванов Олександр | “Яськи” | 4 | |
Гофман Ігор | “Вікторія” | 4 | |
Ентоні Пол | “Морська Академія” | 4 | |
Жечев Сергiй | “Буджак” | 4 | |
Згура Микита | “Олімп” | 4 | |
Ключников Віктор | “Вікторія” | 4 | |
Місержи Сергій | “ім. В.З.Тура-2” | 4 | |
Рогожин Олександр | “Яськи” | 4 | |
Самарін Дмитро | “Буджак” | 4 | |
Тріфан Денис | “Яськи” | 4 | |
Шилімін Сергій | “Гленкорн” | 4 | |
Леонов Олександр | “Вікторія” | 4 | (1) |
Сорочан Дмитро | “ім. В.З.Тура-2” | 4 | (1) |
Богомаров Борис | “Яськи” | 4 | (2) |
Ділан Вуанту | “Морська Академія” | 4 | (3) |
Білан Олег | “Дністровець-Затока” | 3 | |
Бельмач Євген | “Вікторія” | 3 | |
Войников Олег | ФК “Березино” | 3 | |
Гайдаржи Павло | “ім. В.З.Тура-2” | 3 | |
Герасимов Денис | ФК “Березино” | 3 | |
Еліас Джон | “Автогород” | 3 | |
Звягін ОЛег | “Яськи” | 3 | |
Підлетейчук Олег | “ім. В.З.Тура-2” | 3 | |
Чумак Андрій | ФК “Березино” | 3 | |
Болтнєв Віталій | “Дністровець-Затока” | 3 | (1) |
Дубина Олександр | “Міжлимання” | 3 | (1) |
Опря Роман | “Буджак” | 3 | (1) |
Рудой Володимир | ФК “Березино” | 3 | (1) |
Ткаченко Владислав | “Олімп” | 3 | (1) |
Белятинський Артем | “Морська Академія” | 3 | (2) |
Жосан Андрій | “Автогород” | 3 | (2) |
Терзман Георгій | “Олімп” | 3 | (2) |
Іванюк Дмитро | “Олімп” | 2 | |
Ігнатьєв Владислав | “Буджак” | 2 | |
Божинський Олександр | “Міжлимання” | 2 | |
Ботнар Вадим | “Гленкорн” | 2 | |
Бурдейний Євген | “Імперія Холоду” | 2 | |
Влаєв Сергій | “Зоря” | 2 | |
Владов Юрій | “Зоря” | 2 | |
Гончаров Дмитро | “Морська Академія” | 2 | |
Грабовський Микола | “Міжлимання” | 2 | |
Гуменюк Олег | ФК “Березино” | 2 | |
Гурін Олександр | “Олімп” | 2 | |
Дерев’янко Дмитро | “Дністровець-Затока” | 2 | |
Дехтяренко Олександр | “Гленкорн” | 2 | |
Добровський Владислав | ФК “Березино” | 2 | |
ЖосанЄвген | “Імперія Холоду” | 2 | |
Зірюкин Олександр | ФК “Березино” | 2 | |
Зайцев Дмитро | “Імперія Холоду” | 2 | |
Закора Дмитро | ФК “Березино” | 2 | |
Златов Сергій | “Зоря” | 2 | |
Златов Юрій | “Зоря” | 2 | |
Калінін Микита | ФК “Березино” | 2 | |
Кошовий Роман | ФК “Березівка” | 2 | |
Круковський Ілля | “Дністровець-Затока” | 2 | |
Кулік Володимир | “Морська Академія” | 2 | |
Лавриненко Олександр | “Дністровець-Затока” | 2 | |
Лозинський Сергій. | “Дністровець-Затока” | 2 | |
Лоскунов Юрый | “Гленкорн” | 2 | |
Мавров Максим | “Морська Академія” | 2 | |
Машнік Данило | “Морська Академія” | 2 | |
Нєжалєєв Вадим | “Гленкорн” | 2 | |
Нванкво Чідозіе Соломон | “Автогород” | 2 | |
Нечаєнко Андрій | “Олімп” | 2 | |
Нечипорук Олександр | “Вікторія” | 2 | |
Романенко Дмитро | “Автогород” | 2 | |
Сантрапинських Євген | ФК “Березино” | 2 | |
Третяк Максим | “Вікторія” | 2 | |
Христов Юрий | “Дністровець-Затока” | 2 | |
Цобенко Павло | “Гленкорн” | 2 | |
Іванченко Віталій | “Олімп” | 1 | |
Адеємо Ібрагім | “Морська Академія” | 1 | |
Афонін Михайло | “Морська Академія” | 1 | |
Ахраров Олександр | “Автогород” | 1 | |
Балаченко Станіслав | “Дністровець-Затока” | 1 | |
Батищев Сергій | “Автогород” | 1 | |
Баховський Максим | “Автогород” | 1 | |
Бичок Петро | “Автогород” | 1 | |
Бондрачук Андрій | “Автогород” | 1 | |
Борець Станіслав | “Морська Академія” | 1 | |
Бурмістренко Іван | “Дністровець-Затока” | 1 | |
Василіогло Вячеслав | “Морська Академія” | 1 | |
Веселов Андрій | “ім. В.З.Тура-2” | 1 | |
Волков Владислав | ФК “Березино” | 1 | |
Гаврилуца Михайло | “Буджак” | 1 | |
Гончарук Ігор | “Імперія Холоду” | 1 | |
Грабован Олексій | “Міжлимання” | 1 | |
Дімітров Іван | “Буджак” | 1 | |
Денисенко Владислав | “Морська Академія” | 1 | |
Дехтяренко Денис | “Гленкорн” | 1 | |
Дубчак Артем | “Дністровець-Затока” | 1 | |
Жалоба Владислав | “Автогород” | 1 | |
Жила Влад | “ім. В.З.Тура-2” | 1 | |
Златов Максим | “Зоря” | 1 | |
Златогурський Володимир | “Міжлимання” | 1 | |
Кєлєберда Сергій | “Олімп” | 1 | |
Клименко Євген | “Яськи” | 1 | |
Ковальов Юрій | “Дністровець-Затока” | 1 | |
Ковальчук Віталій | “Автогород” | 1 | |
Кузьмаков Олександр | ФК “Березівка” | 1 | |
Лавренчук Іван | “Олімп” | 1 | |
Ладика Нікіта | “Міжлимання” | 1 | |
Левінцов Максим | “Міжлимання” | 1 | |
Макасер Олексій | “ім. В.З.Тура-2” | 1 | |
Мацюк Руслан | “Дністровець-Затока” | 1 | |
Машнін Олександр | ФК “Березино” | 1 | |
Мелкан Іван | “Міжлимання” | 1 | |
Молодий Назарій | “Морська Академія” | 1 | |
Музика Владислав | “Темп” | 1 | |
Ніколаєв Максим | “Яськи” | 1 | |
Пінакі Артем | “Міжлимання” | 1 | |
Павлов Даніїл | “Буджак” | 1 | |
Половськой Роман | “Міжлимання” | 1 | |
Попов Микита | ФК “Березино” | 1 | |
Процюк Володимир | “Вікторія” | 1 | |
Радиш Михайло | “Імперія Холоду” | 1 | |
Расулов Віталій | “Імперія Холоду” | 1 | |
Рибачок Артем | “Олімп” | 1 | |
Романюк Владислав | “Яськи” | 1 | |
Сакара Максим | “Зоря” | 1 | |
Свьокла Сергій | “Імперія Холоду” | 1 | |
Сташевський Владислав | “Темп” | 1 | |
Ступак Дмитро | “Автогород” | 1 | |
Судак Анатолій | “Вікторія” | 1 | |
Тарасенко Артем | “Яськи” | 1 | |
Тарасов Олександр | “Дністровець-Затока” | 1 | |
Таркановский Олександр | ФК “Березино” | 1 | |
Тропанець Олександр | “Зоря” | 1 | |
Тропанець Павел | “Зоря” | 1 | |
Трощ Артур | ФК “Березівка” | 1 | |
Учитель Андрій | “Автогород” | 1 | |
Федоров Дмитро | “Яськи” | 1 | |
Цибанов Володимир | “Вікторія” | 1 | |
Чалий Михайло | “Автогород” | 1 | |
Чергуца Максим | “Дністровець-Затока” | 1 | |
Шаманський Микола | “Автогород” | 1 | |
Шевченко Даніїл | “Імперія Холоду” | 1 | |
Шевченко Денис | “Гленкорн” | 1 | |
Юрковський Сергій | “Імперія Холоду” | 1 | |
Зелений Віталій | “ім. В.З.Тура-2” | 1 | (1) |