Календар І Ліги

К А Л Е Н Д А Р
ігор Зимової першості Одеської області серед аматорських команд ПЕРШОЇ ЛІГИ
Сезон 2019/2020 
р.р.

Склад учасників
1. «Реал-Фарма-2»                    (м. Одеса)
2. «Трилюкс»                            (м. Одеса)
3. «Нова Іванівка»                    (с. Нова Іванівка)
4. «Марсель»                            (м. Одеса)
5. «Авангард»                           (м. Одеса)
6. ФСК «Хаджибей-2»                (с. Усатове)
7. «Вікторія»                             (м. Ананьїв)
8. «SoHo.NET-2»                        (м. Одеса)
9. «Пірати»                              (м. Одеса)
10. ДЮФК «Атлетик U19 II»       (м. Одеса)
11. «Маліновськ»                       (м. Одеса)
12. «Нерубайськ»                       (с. Нерубайське)
13. «Зоря»                                 (с. Зоря)
14. «Локомотив»                        (м. Одеса)
15. «Межлиманьє»                      (с. Августівка)

Матч Дата Рахунок
   
ДЮФК “Атлетик U19 II” – “Межліманьє” 12.03
ФК “Реал-Фарма-2” – “Зоря”  21.01 0 – 0
SoHo.NET-2 – “Пірати”  24.01 0 – 0
“Нова Іванівка” – “Вікторія” 16.02 2 – 7
ФК “Нерубайськ” – ФК “Малиновськ”  12.12 3 – 1 
“Локомотив” – “Марсель” 10.03  
“Трилюкс” – ФСК “Хаджибей-2” 20.02 1 – 1
   
   
“Межліманьє” – ФСК “Хаджибей-2” 13.02 0 – 0
“Марсель” – “Трилюкс”  24.12 0 – 1
ФК “Малиновськ” – “Локомотив”  31.01 1 – 1
“Вікторія” – ФК “Нерубайськ” 13.03  
“Пірати” – “Нова Іванівка” 20.02 2 – 0
“Зоря” – SoHo.NET-2 19.02 2 – 2
ДЮФК “Атлетик U19 II” – ФК “Реал-Фарма-2” 07.02  1 – 5
   
   
ФК “Реал-Фарма-2” – “Межліманьє” 05.03 2 – 0
SoHo.NET-2 – ДЮФК “Атлетик U19 II”  25.12 3 – 3 
“Нова Іванівка” – “Зоря”  21.12 1 – 4 
ФК “Нерубайськ” – “Пірати”  26.12 1 – 5 
“Локомотив” – “Вікторія”  24.01 1 – 5 
“Трилюкс” – ФК “Малиновськ” 09.03 1 – 2
ФСК “Хаджибей-2” – “Марсель” 27.02 0 – 0
   
   
“Межліманьє” – “Марсель” 18.02 4 – 0
ФК “Малиновськ” – ФСК “Хаджибей-2” 23.01 1 – 0
“Вікторія” – “Трилюкс” 13.12  0 – 1 
“Пірати” – “Локомотив” 28.02 2 – 0
“Зоря” – ФК “Нерубайськ” 03.03 5 – 2 
ДЮФК “Атлетик U19 II” – “Нова Іванівка” 14.03  
ФК “Реал-Фарма-2” – SoHo.NET-2 27.02 2 – 0
   
SoHo.NET-2 – “Межліманьє” 21.01 2 – 0
“Нова Іванівка” – ФК “Реал-Фарма-2” 10.12 0 – 1 
ФК “Нерубайськ” – ДЮФК “Атлетик U19 II” 16.01 1 – 2
“Локомотив” – “Зоря” 13.02 1 – 2
“Трилюкс” – “Пірати” 11.02 1 – 0 
ФСК “Хаджибей-2” – “Вікторія” 05.02 2 – 3 
“Марсель” – ФК “Малиновськ” 18.01 1 – 4 
   
   
“Межліманьє” – ФК “Малиновськ” 25.02 1 – 1
“Вікторія” – “Марсель”  09.02 1 – 0
“Пірати” – ФСК “Хаджибей-2” 09.01 1 – 0 
“Зоря” – “Трилюкс”  
ДЮФК “Атлетик U19 II” – “Локомотив” 18.03  
ФК “Реал-Фарма-2” – ФК “Нерубайськ” 30.01 5 – 1
SoHo.NET-2 – “Нова Іванівка” 15.01 5 – 0 
   
   
“Нова Іванівка” – “Межліманьє” 15.12 0 – 3 
ФК “Нерубайськ” – SoHo.NET-2 12.02 1 – 2 
“Локомотив” – ФК “Реал-Фарма-2” 19.12 0 – 6 
“Трилюкс” – ДЮФК “Атлетик U19 II” 17.12 1 – 0 
ФСК “Хаджибей-2” – “Зоря” 26.12 0 – 1 
“Марсель” – “Пірати” 28.01 1 – 5 
ФК “Малиновськ” – “Вікторія” 22.12 2 – 0 
   
   
“Межліманьє” – “Вікторія” 02.02 2 – 0 
“Пірати” – ФК “Малиновськ” 13.03  
“Зоря” – “Марсель” 01.02 3 – 1 
ДЮФК “Атлетик U19 II” – ФСК “Хаджибей-2” 12.12 2 – 0 
ФК “Реал-Фарма-2” – “Трилюкс” 04.02 1 – 1
SoHo.NET-2 – “Локомотив” 04.03 3 – 1
“Нова Іванівка” – ФК “Нерубайськ” 07.02 2 – 4
   
   
ФК “Нерубайськ” – “Межліманьє” 19.12  0 – 3* 
“Локомотив” – “Нова Іванівка” 03.12 0 – 4 
“Трилюкс” – SoHo.NET-2 11.03  
ФСК “Хаджибей-2” – ФК “Реал-Фарма-2” 16.01 0 – 0 
“Марсель” – ДЮФК “Атлетик U19 II” 13.02 0 – 2
ФК “Малиновськ” – “Зоря”  10.01 2 – 1 
“Вікторія” – “Пірати” 18.12 0 – 4 
   
   
“Межліманьє” – “Пірати”    
“Зоря” – “Вікторія” 01.12 2 – 1 
ДЮФК “Атлетик U19 II” – ФК “Малиновськ” 20.02 1 – 1
ФК “Реал-Фарма-2” – “Марсель” 10.01 9 – 0 
SoHo.NET-2 – ФСК “Хаджибей-2” 30.01 2 – 0 
“Нова Іванівка” – “Трилюкс” 31.01 2 – 4 
ФК “Нерубайськ” – “Локомотив”  20.03  
   
   
“Локомотив” – “Межліманьє” 27.12 0 – 4 
“Трилюкс” – ФК “Нерубайськ” 27.02  
ФСК “Хаджибей-2” – “Нова Іванівка” 21.03  
“Марсель” – SoHo.NET-2 08.01 0 – 7 
ФК “Малиновськ” – ФК “Реал-Фарма-2” 05.12 0 – 2 
“Вікторія” – ДЮФК “Атлетик U19 II” 22.01 1 – 3 
“Пірати” – “Зоря” 17.01 1 – 1
   
   
“Межліманьє” – “Зоря” 07.12 1 – 1 
ДЮФК “Атлетик U19 II” – “Пірати” 05.03 3 – 2
ФК “Реал-Фарма-2” – “Вікторія” 20.02 1 – 0
SoHo.NET-2 – ФК “Малиновськ” 05.12 1 – 1 
“Нова Іванівка” – “Марсель” 25.01 0 – 2 
ФК “Нерубайськ” – ФСК “Хаджибей-2” 17.03  
“Локомотив” – “Трилюкс” 15.01 0 – 2
   
   
“Трилюкс” – “Межліманьє” 09.01 2 – 1 
ФСК “Хаджибей-2” – “Локомотив” 12.03  
“Марсель” – ФК “Нерубайськ” 06.03 1 – 5 
ФК “Малиновськ” – “Нова Іванівка” 26.12 4 – 1 
“Вікторія” – SoHo.NET-2 19.03  
“Пірати” – ФК “Реал-Фарма-2” 12.12 4 – 2 
“Зоря” – ДЮФК “Атлетик U19 II” 25.02 2 – 1