Календар

К А Л Е Н Д А Р
ігор ВИЩОЇ ЛІГИ Чемпіонату Одеської області з футболу серед аматорських команд
Сезон 20
20 р. Перше коло

Склад учасників

1. «ім. В.З.Тура» (м. Татарбунари)
2. ФСК «Хаджибей» (с. Усатове)
3. «Дністровець» (м. Б.-Дністровський)
4. «Зоря» (с. Зоря)
5. СК «Ізмаїл» (м. Ізмаїл)
6. «Локомотив» (м. Подільськ)
7. «Чорноморськ» (м. Чорноморськ)
8. «Кулевча-Аркадія» (с. Кулевча)

Матч Рахунок
1-й тур – 27.06.2020
1 “Локомотив” – ФСК “Хаджибей” 1:2
2 “Зоря” – “Дністровець” 1:1
3 “ім.В.З.Тура” –  “Кулевча-Аркадія” 5:0
4 “Чорноморськ” –  СК “Ізмаїл”            26.06 1:1
2-й тур – 04.07.2020
5 ФСК “Хаджибей” –  СК “Ізмаїл” 5:1
6 “Кулевча-Аркадія” – “Чорноморськ” 0:1
7 “Зоря” – “ім.В.З.Тура” 1:3
8 “Локомотив” – “Дністровець” 0:2
3-й тур – 11.07.2020
9 “Дністровець” – ФСК “Хаджибей” 1:5
10 “ім.В.З.Тура” – “Локомотив” 5:1
11 “Чорноморськ” – “Зоря”                     10.07   1:3
12  СК “Ізмаїл” –  “Кулевча-Аркадія” 2:2
4-й тур – 18.07.2020
13 ФСК “Хаджибей” –  “Кулевча-Аркадія” 6:0
14 “Зоря” –  СК “Ізмаїл” 0:1
15 “Локомотив” – “Чорноморськ” 0:1
16 “Дністровець” – “ім.В.З.Тура” 1:0
5-й тур – 25.07.2020
17 “ім.В.З.Тура” – ФСК “Хаджибей” 3:0
18 “Чорноморськ” – “Дністровець”       24.07 2:0
19 СК “Ізмаїл” – “Локомотив” 3:4
20 “Кулевча-Аркадія” – “Зоря” 2:0
6-й тур – 01.08.2020
21 ФСК “Хаджибей” – “Зоря” 1:1
22 “Локомотив” –  “Кулевча-Аркадія” 1:4
23 “Дністровець” –  СК “Ізмаїл” 0:0
24 “ім.В.З.Тура” – “Чорноморськ 1:1
7-й тур – 08.08.2020
25 “Чорноморськ” – ФСК “Хаджибей”  07.08  0:0
26 СК “Ізмаїл” – “ім.В.З.Тура” 3:4
27 “Кулевча-Аркадія” – “Дністровець” 3:2
28 “Зоря” – “Локомотив” 6:1
8-й тур – 05.09.2020
29 ФСК “Хаджибей” – “Локомотив” 4:1
30 “Дністровець” – “Зоря” 0:0
31 “Кулевча-Аркадія” – “ім.В.З.Тура” 3:2
32 СК “Ізмаїл” – “Чорноморськ” 3:3
9-й тур – 12.09.2020
33 СК “Ізмаїл” – ФСК “Хаджибей” 1:2
34 “Чорноморськ” – “Кулевча-Аркадія” 11.09 2:1
35 “ім.В.З.Тура” – “Зоря”                       24.10 2:2*
36 “Дністровець” – “Локомотив” 3:0
10-й тур – 19.09.2020
37 ФСК “Хаджибей” – “Дністровець” 4:1
38 “Локомотив” – “ім.В.З.Тура” 0:2
39 “Зоря” – “Чорноморськ” 3:3
40 “Кулевча-Аркадія” – СК “Ізмаїл” 0:1
11-й тур – 26.09.2020
41 “Кулевча-Аркадія” – ФСК “Хаджибей” 1:2
42 СК “Ізмаїл” – “Зоря” 1:0
43 “Чорноморськ” – “Локомотив” 10:2
44 “ім.В.З.Тура” – “Дністровець” 1:0
12-й тур – 03.10.2020
45 ФСК “Хаджибей” – “ім.В.З.Тура” 1:1
46 “Дністровець” – “Чорноморськ”       24.10 3:1
47 “Локомотив” – СК “Ізмаїл” 1:0
48 “Зоря” – “Кулевча-Аркадія” 0:3
13-й тур – 10.10.202
49 “Зоря” – ФСК “Хаджибей” 0:3
50 Кулевча-Аркадія” – “Локомотив” 1:0
51 СК “Ізмаїл” – “Дністровець” 0:2
52 “Чорноморськ” – “ім.В.З.Тура” 3:2
14-й тур – 31.10.2020
53 ФСК “Хаджибей” – “Чорноморськ”  23.10
54 “ім.В.З.Тура” – СК “Ізмаїл”
55 “Дністровець” – “Кулевча-Аркадія”
56 “Локомотив” – “Зоря”

Резервний день – 17, 24.10.2020

Початок ігор у вересні – 16.00
Початок ігор у жовтні – 15.00
Початок ігор може бути змінено, за згодою сторін та з Комітетом з проведення змагань

Календарь Вищої Ліги. Сезон 2020. Друге коло.