Календар

К А Л Е Н Д А Р
ігор «Відкритої Зимової першості Одеської області з футболу»
серед аматорс
ьких команд
Сезон 2020-2021
р.р.

1-й етап                

Склад учасників

Група «А»                                                                          

  1. ФСК «Хаджибей»                      (с. Усатове)
  2. «Люксеон»                               (м. Одеса)
  3. «Аркадія»                                 (м. Одеса)
  4. ДЮФК «Чорноморець U17»       (м. Одеса)
  5. «Чорноморець U17»                 (м. Одеса)
  6. «Юнга»                                    (м. Одеса)
  7. SoHo.NET                                 (м. Одеса)
  8. ФК «Тарутине»                        (смт. Тарутине)

Група «Б»

1. «Сегедка»                              (м. Одеса)
2. «Ім. В.З.Тура»                        (Татарбунарська ОТГ)
3. «Реал-Фарма»                        (м. Одеса)
4. «Кулевча»                             (с. Кулевча)
5. «Чорноморець U19»               (м. Одеса)
6. ДЮФК «Атлетик U-19»            (м. Одеса)
7. «Яськи»                                 (Яськівська ОТГ)
8. ДЮФК «Чорноморець U19»     (м. Одеса)

Матч Дата Час Стадіон Рахунок
Тур 1  
  Група «А»        
1  «Люксеон» –  SoHo.NET 05.12 14.00 Архітекторська 1 : 0
2 ФСК «Хаджибей» – «Аркадія» 06.12 10.30 Архітекторська 1 : 2
3 «Юнга» – «Чорноморець U17» 16.12 13.00 Архітекторська 1 : 2
4 ДЮФК «Чорноморець U17» –
ФК «Тарутине»
09.12 12.00 Архітекторська 0 : 2
Група «Б»
5 «Сегедка» –
ДЮФК «Атлетик U-19»
05.12 16.00 Архітекторська 1 : 0
6 «ім. В.З. Тура» – «Яськи» 06.12 12.00 Архітекторська 2 : 1
7 «Кулевча» – «Реал-Фарма» 06.12 13.30 Архітекторська 0 : 5
8 «Чорноморець U19» –
ДЮФК «Чорноморець U19»
23.12 11.00 Архітекторська 4 : 1
 Тур 2  
Група «А»
9 «Чорноморець U17» –
ФСК «Хаджибей»
12.12 15.30 Архітекторська 1 : 5
10 «Люксеон» – «Юнга» 13.12 10.30 Архітекторська 2 : 0
11 «Аркадія» –
ДЮФК «Чорноморець U17»
13.12 09.00 Архітекторська 2 : 3
12 SoHo.NET – ФК «Тарутине» 13.12 15.00 Архітекторська 0 : 2
Група «Б»
13 «Чорноморець U19» – «Яськи» 12.12 14.00 Архітекторська 4 : 0
14 «ім. В.З. Тура» – «Сегедка» 13.12 13.30 Архітекторська 3 : 2
15 «Кулевча» –
ДЮФК «Атлетик U-19»
13.12 12.00 Архітекторська 3 : 0
16 «Реал-Фарма» –
ДЮФК «Чорноморець U19»
16.12 11.00 Архітекторська 4 : 2
 Тур 3  
Група «А»
17 «Аркадія» – ФК «Тарутине» 20.12 09.00 Архітекторська 0 : 0
18 ФСК «Хаджибей» – «Люксеон» 20.12 10.30 Архітекторська 1 : 3
19 «Юнга» – SoHo.NET 20.12 12.00 Архітекторська 2 : 3
20 ДЮФК «Чорноморець U17» – «Чорноморець U17» 23.12 13.00 Архітекторська 1 : 0
Група «Б»
21 «Чорноморець U19» – «Кулевча» 19.12 14.00 Архітекторська 1 : 0
22 ДЮФК «Атлетик U-19» –
ДЮФК «Чорноморець U19»
19.12 15.30 Архітекторська 2 : 1
23 «Реал-Фарма» – «ім. В.З. Тура» 20.12 13.30 Архітекторська 3 : 0
24 «Яськи» – «Сегедка» 20.12 15.00 Архітекторська 0 : 3
 Тур 4  
Група «А»
25 «Чорноморець U17» –
ФК «Тарутине»
26.12 15.30 Архітекторська 1 : 3
26 ДЮФК «Чорноморець U17» – SoHo.NET 27.12 09.00 Архітекторська 2 : 1
27 «Аркадія» – «Люксеон» 27.12 10.30 Архітекторська 0 : 7
28 ФСК «Хаджибей» – «Юнга» 27.12 12.00 с. Усатово 1 : 0
Група «Б»
29 «Чорноморець U19» – «Сегедка» 26.12 14.00 Архітекторська 2 : 2
30 «Реал-Фарма» –
ДЮФК «Атлетик U-19»
27.12 13.30 Архітекторська 2 : 1
31 «Кулевча» – «ім. В.З. Тура» 27.12 15.00 Архітекторська 1 : 4
32 «Яськи» –
ДЮФК «Чорноморець U19»
27.12 12.00 Архітекторська 4 : 3

 Тур 5

 

Група «А»

33 «Чорноморець U17» – «Аркадія»

02.02

19.30

Архітекторська
34 «Люксеон» – ДЮФК «Чорноморець U17» 31.01 12.00 Архітекторська
35 SoHo.NET – ФСК «Хаджибей» 31.01 10.30 Архітекторська
36 «Юнга» –  ФК «Тарутине» 03.02 13.00 Архітекторська

Група «Б»

37 ДЮФК «Атлетик U-19» – «Чорноморець U19» 30.01 14.00 Архітекторська
38 «Яськи» – «Реал-Фарма» 31.01 13.30 Архітекторська
39 «Сегедка» – «Кулевча» 30.01 15.30 Архітекторська
40 ДЮФК «Чорноморець U19» – «ім. В.З. Тура» 31.01 15.00 Архітекторська

 Тур 6

 

Група «А»

41 «Люксеон» – «Чорноморець U17» 06.02 15.30 Архітекторська
42 SoHo.NET – «Аркадія» 07.02 10.30 Архітекторська
43 «Юнга» – ДЮФК «Чорноморець U17» 07.02 12.00 Архітекторська
44 ФСК «Хаджибей» – ФК «Тарутине» 07.02 10.30 с. Усатово

Група «Б»

45 «ім. В.З. Тура» – «Чорноморець U19» 06.02 14.00 Архітекторська
46 «Сегедка» – «Реал-Фарма» 07.02 09.00 Архітекторська
47 ДЮФК «Атлетик U-19» – «Яськи» 07.02 13.30 Архітекторська
48 ДЮФК «Чорноморець U19» – «Кулевча» 07.02 15.00 Архітекторська

 Тур 7

 

Група «А»

49 «Чорноморець U17» – SoHo.NET 13.02 15.30 Архітекторська
50 ДЮФК «Чорноморець U17» – ФСК «Хаджибей» 14.02 10.30 с. Усатово
51 «Аркадія» – «Юнга» 14.02 10.30 Архітекторська
52 «Люксеон» – ФК «Тарутине» 14.02 09.00 Архітекторська

  Група «Б»

53 «Реал-Фарма» – «Чорноморець U19» 13.02 14.00 Архітекторська
54 «Сегедка» – ДЮФК «Чорноморець U19» 14.02 12.00 Архітекторська
55 «Яськи» – «Кулевча» 14.02 13.30 Архітекторська
56 ДЮФК «Атлетик U-19» – «ім. В.З. Тура» 14.02 15.00 Архітекторська

8-й тур – 20-21.02
9-й тур – 27-28.02
10-й тур – 06-07.03
11-й тур – 13-14.03
1/4 Фінальної частини та 1/2 “Малого Кубку” – 21.03
1/2 Фінальної частини – 28.03
Фінальні матчі – 04.04