ФК «Хаджибей» (с.Усатове)

Рік заснування: 2003
Президент:  Маковейчук Юрій Іванович
Тренер: Сухорученко Сергій Григорович
Спортивний інструктор: Пінчук Игор Володимирович
Голова ГО ФСК “Хаджибей”: Зрютін Михайло Васильович
Спеціаліст: Трубчанінов Олександр Тимофійович
e-mail
Стадіон: ФСК “Хаджибей”

Досягнення:

2-е місце Чемпіонату області з футболу (2019 р.)
Володар Кубку Одеської області пам’яті М.Трусевича (2019 р.)

Склад команди стано на 06.07.2020

Прізвище та ім’я гравця Дата
народження
n/n
1 Абрамченков Сергій 01.02.1987
2 Андріца Артем 22.01.2002
3 Бральчук Павло 06.09.1997
4 Гавінчук Євген 08.05.1992
5 Грозов Владислав 14.03.1998
6 Гуцан Роман 07.07.1991
7 Желан Євген 29.04.1992
8 Жеребкін Віталій 02.01.1987
9 Іщенко Олександр 22.01.1990
10 Йапарама Коллінс 03.09.1988
11 Коваленко Роман 17.06.1989
12 Майдан Руслан 25.09.1989
13 Маковейчук Дмитро 28.02.1987
14 Мартиненко Юрій 27.06.1992
15 Митарев Михайло 12.07.1982
16 Морозюк Микита 01.09.2002
17 Осипенко Євген 02.07.1992
18 Пунько Євген 10.10.1991
19 Раденко Сергій 02.09.1986
20 Роїк Олександр 07.09.1993
21 Роїк Євген 08.06.1991
22 Ропотан Андрій 28.09.2002
23 Середа Сергій 30.08.1986
24 Середа Олександр 05.09.1983
25 Смішко Богдан 20.08.1978
26 Теличко Руслан 23.02.2000
27 Ткаченко Владислав 11.05.2001
28 Токарський Дмитро 07.05.1999
29 Філіпчук Володимир 19.08.1988
30 Чернега Олександр 25.02.1986
31 Шурман Олександр 27.09.1994
32 Якименко Олександр 25.03.1996
33
34
35
36
37
38
39
40