Дискваліфікація

Футболісти, які отримали попередження та вилучення (оновлено 03.11)

Гравець Команда ЖК Дисквалифікований
на гру з:
Гончаренко Олександр “Локомотив” 2 «Зоря» + рішення КДК
Стецький Михайло “Локомотив” 6 «Зоря» 07.11.2020
Чіч Едуард “Локомотив” 3 «Зоря» 07.11.2020
Златов Сергій “Зоря” 3 «Локомотив» 07.11.2020
Чилік Олександр “Кулевча-Аркадія” 3 «Дністровець» 07.11.2020
Білан Олег “Дністровець” 3 «Кулевча-Аркадія» 07.11.2020
Михайліченко Дмитро “Дністровець” 3 «Кулевча-Аркадія» 07.11.2020
Болтнєв Віталій “Дністровець”   «Кулевча-Аркадія» 07.11.2020
Іваненко Денис СК “Ізмаїл” 4
Горченко Олег “Зоря” 4
Лисенко Роман “ім.В.З.Тура” 4
Показацький Дмитро “Чорноморськ” 4
Стоянов Сергій “Зоря” 4
Янцеловський Дмитро “Чорноморськ” 4
Аргіров Ігор “ім.В.З.Тура” 3
Бабич Ігор “Чорноморськ” 3
Барсуков Сергій “ім.В.З.Тура” 3
Бурдейний Євген “Локомотив” 3
Димов Михайло “Кулевча-Аркадія” 3
Карп Віталій СК “Ізмаїл” 3
Контробай Сергій “Локомотив” 3
Райлян Сергій СК “Ізмаїл” 3
Сірошенко Володимир СК “Ізмаїл” 3
Скулинець Михайло “Кулевча-Аркадія” 3
Чернега Олександр ФК “Хаджибей” 3
Шилімін Сергій “Локомотив” 3
Ісаєв Микола “ім.В.З.Тура” 2
Бонєв Гліб “Чорноморськ” 2
Мацюк Руслан “Дністровець” 2
Андрєєв Андрій “Чорноморськ” 2
Білоус Сергій “Кулевча-Аркадія” 2
Болтнєв Віталій “Дністровець” 2
Веселов Андрій “ім.В.З.Тура” 2
Войніков Ілля “Кулевча-Аркадія” 2
Гавінчук Євген ФК “Хаджибей” 2
Головацький Георгій “Чорноморськ” 2
Грозов Владислав “Зоря” 2
Гуцан Роман ФК “Хаджибей” 2
Дейкун Максим “Зоря” 2
Денов Антон СК “Ізмаїл” 2
Дубчак Артем “Дністровець” 2
Зелений Віталій “ім.В.З.Тура” 2
Казанджій Юрій “Зоря” 2
Кишко Андрій “Локомотив” 2
Коваленко Сергій СК “Ізмаїл” 2
Корса Василь “Локомотив” 2
Косенко Олександр “Кулевча-Аркадія” 2
Костов Микола “Кулевча-Аркадія” 2
Кравченко Юрій ФК “Хаджибей” 2
Кривенко Валерій “Дністровець” 2
Осипенко Євген ФК “Хаджибей” 2
Перекитний Дмитро “Дністровець” 2
Попов Михайло “Дністровець” 2
Пунько Євген ФК “Хаджибей” 2
Стоянов Павло “Кулевча-Аркадія” 2
Супряга Едуард “Кулевча-Аркадія” 2
Федоров Сергій “Дністровець” 2
Фурсенко Віталій “Дністровець” 2
Яценко Дмтро “ім.В.З.Тура” 2
Іванченко Руслан “Дністровець” 1
Бурлака Юрий (тренер) СК “Ізмаїл” 1
Денов Олександр СК “Ізмаїл” 1
Тилінський Володимир “Чорноморськ” 1
Шаргородський Костянтин “Локомотив” 1
Ігнатьєв Владислав “Зоря” 1
Ільчук Олег “Зоря” 1
Байрамов Микита СК “Ізмаїл” 1
Бральчук Павло ФК “Хаджибей” 1
Бучка Кирило “Дністровець” 1
Влаєв Сергій “Зоря” 1
Ганєв Іван “Зоря” 1
Георгиев Владислав “Зоря” 1
Гриневич Олександр “Чорноморськ” 1
Грозов Олександр “Кулевча-Аркадія” 1
Гуцан Артур “Кулевча-Аркадія” 1
Данильченко Ілля “Чорноморськ” 1
Дерев’янко Дмитро “Дністровець” 1
Дехтяренко Денис “Локомотив” 1
Дехтяренко Олександр “Локомотив” 1
Доков Олександр СК “Ізмаїл” 1
Донкоголов Віктор “ім.В.З.Тура” 1
Златов Юрій “Зоря” 1
Колосовськьй Павло “Локомотив” 1
Круковський Ілля “Дністровець” 1
Лавриненко Олександр “Дністровець” 1
Лагола Дмитро “Чорноморськ” 1
Майдан Руслан ФК “Хаджибей” 1
Макевич Ігор “Кулевча-Аркадія” 1
Маринов Вадим “Локомотив” 1
Моторний Олексій “Дністровець” 1
Підлетейчук Олег “ім.В.З.Тура” 1
Примаков Ілля “Чорноморськ” 1
Савелій Сергій СК “Ізмаїл” 1
Сакара Максим “Зоря” 1
Сантрапинських Євген “Чорноморськ” 1
Семенченко Ростіслав “ім.В.З.Тура” 1
Скрипнюк Роман “Дністровець” 1
Славов Даниїл “ім.В.З.Тура” 1
Смішко Богдан ФК “Хаджибей” 1
Соляр Олександр СК “Ізмаїл” 1
Тропанець Павло “Зоря” 1
Тьян Віктор СК “Ізмаїл” 1
Філіпчук Володими ФК “Хаджибей” 1
Шевченко Даніїл “Локомотив” 1
Шихалєєв Едуард “Чорноморськ” 1
Шмулій Вячеслав ФК “Хаджибей” 1