Відбулись матчі 4-го туру Чемпіонату Лиманського району з футболу
Нагадаємо,що 21 червня стартував ХІХ-й чемпіонат району з футболу.
Змагання проводяться у два кола за принципом “кожен з кожним” на своєму полі та на полі суперника.
Пропонуємо до вашої уваги результати матчів 4 туру, а також положення команд у турнірних таблицях
Вища ліга , 12 липн
«Динамо»-«Альянс»-4:2 (арбітр-Кучеров Олексій)
«Чорноморська Рів*єра»-СК«Чорноморський» -2:1 (арбітр-Кирилюк Віталій) «Гільдендорф»-«Агро Південь-1» -1:3 (арбітр-Лазєєв Віталій) «Аджалик»-«Укрпромтранс» -0:2 (арбітр-Лісовий Анатолій)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ Вища Ліга
№ | КОМАНДИ | І | В | Н | П | М | О |
1 | «Чорноморська Рів*єра» (с.Фонтанка) | 4 | 3 | 1 | – | 13-3 | 10 |
2 | «Укрпромтранс» (с.Кремидівка) | 4 | 3 | 1 | – | 10-1 | 10 |
3 | «Динамо» (смт.Доброслав) | 4 | 3 | 1 | – | 14-6 | 10 |
4 | «Агро Південь-1» (с.Першотравневе) | 4 | 3 | – | 1 | 8-3 | 9 |
5 | СК«Чорноморський» (смт.Чорноморське) | 4 | 1 | – | 3 | 7-12 | 3 |
6 | «Аджалик» (с.Іванове) | 4 | – | 2 | 2 | 5-15 | 2 |
7 | «Гільдендорф» (с.Красносілка) | 4 | – | 1 | 3 | 3-10 | 1 |
8 | «Альянс» (с.Візирка) | 4 | – | – | 4 | 3-13 | 0 |
Перша ліга, 12 липня
«Агро Південь-Ю»-«ОНІКС» -2:1 (арбітр-Посмітний Микола)
«Зоря»-«Гільдендорф-Ю» -5:0 (арбітр-Сучек Валерій)
«Олександрівка»-«Вовківське» -2:3 (арбітр-Некіпелов Олександр)
«Зеніт»-«Спортинг» -5:0 (арбітр-Кресаченко Олександр)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ Перша Ліга
№ | КОМАНДИ | І | В | Н | П | М | О |
1 | «Вовківське» (с.Вовківське) | 4 | 4 | – | – | 12-2 | 12 |
2 | «Зеніт» (с.Курісове) | 3 | 3 | – | – | 14-2 | 9 |
3 | «Зоря» (с.Переможне) | 3 | 2 | – | 1 | 9-2 | 6 |
4 | «Агро Південь-Ю» (с.Першотравневе) | 4 | 2 | – | 2 | 8-8 | 6 |
5 | «Спортинг» (с.Трояндове) | 4 | 2 | – | 2 | 9-11 | 6 |
6 | «Олександрівка» (с.Олександрівка) | 4 | 1 | – | 3 | 8-16 | 3 |
7 | «ОНІКС» (с.Ониськове) | 4 | – | 1 | 3 | 5-13 | 1 |
8 | «Гільдендорф-Ю»(с.Красносілка) | 4 | – | 1 | 3 | 6-17 | 1 |
1. Футболісти, які отримали попередження
Прізвище, ім’я | Команда | Кількість попереджень
(жовта картка) |
Номер туру
|
Колесниченко Сергій | «Агро Південь-1» | 1 | 1 |
Весєлов Юрій | «Агро Південь-1» | 1 | 2 |
Урсуленко Сергій | «Агро Південь-1» | 1 | 3 |
Грищенко Роман | «Агро Південь-1» | 1 | 3 |
Ільєв Віталій | «Агро Південь –Ю» | 1 | 1 |
Федосенко Євген | «Агро Південь –Ю» | 1 | 3 |
Войт Ігор | «Агро Південь –Ю» | 1 | 4 |
Митніков Сергій | «Агро Південь –Ю» | 1 | 4 |
Шеремет Даніїл | «Агро Південь –Ю» | 1 | 4 |
Ільєв Віталій | «Агро Південь –Ю» | 1 | 4 |
Цапенко Ігор | «Агро Південь –Ю» | 1 | 4 |
Молодець Сергій | «Аджалик» | 2 | 2,3 |
Жовнір Андрій | «Аджалик» | 1 | 3 |
Волков Руслан | «Аджалик» | 1 | 4 |
Денисниченко Максим | «Аджалик» | 1 | 4 |
Соколов Андрій | «Альянс» | 1 | 2 |
Головченко Сергій | «Альянс» | 1 | 3 |
Самошкін Георгій | «Динамо» | 1 | 3 |
Васильєв Олександр | «Динамо» | 1 | 4 |
Банацький Іван | «Динамо» | 1 | 4 |
Сочесло Дмитро | «Вовківське» | 1 | 2 |
Бірюков Едуард | «Вовківське» | 1 | 3 |
Нестер Руслан | «Вовківське» | 1 | 3 |
Богдан Іван | «Гільдендорф» | 1 | 2 |
Осадчук Віталій | «Гільдендорф- Ю» | 1 | 1 |
Цацюряк Тигран | «Гільдендорф –Ю» | 1 | 1 |
Білий Данило | «Гільдендорф –Ю» | 1 | 3 |
Мірза Родіон | «Зеніт» | 1 | 2 |
Цуркан Олексій | «Зеніт» | 1 | 3 |
Катаранчук Ігор | «Зеніт» | 1 | 3 |
Божко Михайло | «Зеніт» | 1 | 3 |
Герасименко Михайло | «Зоря» | 1 | 3 |
Лукіних Дмитро | «Зоря» | 1 | 3 |
Данюк Юрій | «Зоря» | 1 | 3 |
Блюменфельд Юрій | «Зоря» | 1 | 4 |
Білоус Олександр | «Олександрівка» | 1 | 2 |
Заколик Роман | «ОНІКС» | 1 | 2 |
Ткаченко Віктор | «ОНІКС» | 1 | 3 |
Дацько Андрій | «ОНІКС» | 1 | 3 |
Цапок Дмитро | «ОНІКС» | 1 | 3 |
Стрелковський Віталій | «ОНІКС» | 1 | 3 |
Хаджарі Замір | «ОНІКС» | 1 | 4 |
Соколов Володимир | «ОНІКС» | 1 | 4 |
Святий Володимир | «ОНІКС» | 1 | 4 |
Рошу Віталій | «Спортинг» | 1 | 2 |
Федорчук Олександр | «Спортинг» | 1 | 4 |
Остахов Костянтин | «Укрпромтранс» | 1 | 2 |
Гречко Олександр | «Укрпромтранс» | 1 | 2 |
Маліцький Дмитро | СК «Чорноморський» | 1 | 3 |
Хвой Олександр | СК «Чорноморський» | 1 | 3 |
Дудка Антон | СК «Чорноморський» | 1 | 4 |
Огоньков Микола | «Чорноморська Рів*єра» | 1 | 3 |
Угренюк Віктор | «Чорноморська Рів*єра» | 1 | 3 |
Руденюк Володимир | «Чорноморська Рів*єра» | 1 | 4 |
2. Футболіст, якого вилучено з поля
Прізвище,ім’я | Команда | Номер туру
|
|
Шевченко Олексій | «Укрпромтранс» | 2 | |
Гаврюш Андрій | СК «Чорноморський» | 3 | |
Мельник Роман | «ОНІКС» | 3 | |
Маліцький Павло | СК «Чорноморський» | 4 | |
Цапок Дмитро | «ОНІКС» | 4 (2 жовті картки) |
3. Футболіст, який пропустить наступний матч
Прізвище,ім’я | Команда | Номер туру
|
|
Шевченко Олексій | «Укрпромтранс» | Дискваліфікація на 3 календарних гри ,До 6 туру включно
( рішення №3 КДК) |
|
Гаврюш Андрій | СК «Чорноморський» | Дискваліфікація на 3 календарних гри,До 6 туру включно
( рішення №4 КДК) |
|
Мельник Роман | «ОНІКС» | Дискваліфікація на 5 календарних ігор, до 8 туру включно
( рішення №5 КДК) |
|
Маліцький Павло | СК «Чорноморський» | 5 (чекаємо рішення КДК) | |
Цапок Дмитро | «ОНІКС» | 5 |
4. Футболіст, який отримав травму
Прізвище,ім’я | Команда | Характер пошкодження |
Молчанов Ігор | «Гільдендорф» | Перелом ключиці |
5. Бомбардири, Вища ліга
Прізвище,ім’я | Команда | Номер туру | Кількість забитих м*ячів | |
Захарченко Ярослав | «Чорноморська Рів*єра» | 1,4 | 4 | |
Ладиненко Олег | «Укрпромтранс» | 1,2 | 3 | |
Заболотний Сергій | «Динамо» | 2,4 | 3 | |
Паламарчук Сергій | СК«Чорноморський» | 1,2,3 | 3 | |
Шарманов Ігор | «Укрпромтранс» | 1,4 | 3 | |
Лозінський Володимир | «Чорноморська Рів*єра» | 1,3 | 3 | |
Урсуленко Сергій | «Агро Південь-1» | 1,2 | 2 | |
Васильєв Олександр | «Динамо» | 2 | 2 | |
Білаш Євген | «Динамо» | 4 | 2 | |
Лозінський Сергій | «Чорноморська Рів*єра» | 1,2 | 2 | |
Волков Руслан | «Аджалик» | 2,3 | 2 | |
Севрук Олександр | «Динамо» | 2,3 | 2 | |
Водвуд Сергій | «Агро Південь-1» | 1,4 | 2 | |
Балацький Іван | «Динамо» | 1,4 | 2 | |
Васильцов Володимир | «Агро Південь-1» | 1 | 1 | |
Грищенко Роман | «Агро Південь-1» | 2 | 1 | |
Серебряков Єгор | «Агро Південь-1» | 4 | 1 | |
Харюков Віталій | «Агро Південь-1» | 4 | 1 | |
Ясків Дмитро | «Аджалик» | 1 | 1 | |
Джуринський Олександр | «Аджалик» | 3 | 1 | |
Денисніченко Максим | «Аджалик» | 2 | 1 | |
Головченко Сергій | «Альянс» | 3 | 1 | |
Вельчинський Олександр | «Альянс» | 4 | 1 | |
Моїсеєв Олександр | «Альянс» | 4 | 1 | |
Мельник Олександр | «Гільдендорф» | 2 | 1 | |
Бойко Вадим | «Гільдендорф» | 2 | 1 | |
Саченко Олег | «Динамо» | 1 | 1 | |
Білаш Євген | «Динамо» | 2 | 1 | |
Пальоха Валерій | «Укрпромтранс» | 4 | 1 | |
Огоньков Микола | «Чорноморська Рів*єра» | 1 | 1 | |
Поросюк Артур | «Чорноморська Рів*єра» | 1 | 1 | |
Корнієнко Іван | «Чорноморська Рів*єра» | 1 | 1 | |
Сучков Станіслав | «Чорноморська Рів*єра» | 3 | 1 | |
Сотніков Андрій | «Чорноморська Рів*єра» | 4 | 1 | |
Маліцький Павло | СК«Чорноморський» | 3 | 1 | |
Мішанчук Владислав | СК«Чорноморський» | 4 | 1 |
6. Бомбардири, Перша ліга
Прізвище,ім’я | Команда | Номер туру | Кількість забитих м*ячів | |
Пендріков Сергій | «Вовківське» | 1,4 | 4 | |
Цапок Дмитро | «ОНІКС» | 3,4 | 4 | |
Мірза Родіон | «Зеніт» | 2,3,4 | 4 | |
Ільєв Віталій | «Агро Південь Ю» | 1,4 | 4 | |
Мантя Олексій | «Зеніт» | 2,4 | 4 | |
Михайлюк Василь | «Вовківське» | 1,2 | 3 | |
Кузміч Олександр | «Спортинг» | 1,3 | 3 | |
Алябушев Вячеслав | «Олександрівка» | 1,3,4 | 3 | |
Кожухарь Денис | «Олександрівка» | 2,3,4 | 3 | |
Ніколенко Олег | «Зоря» | 2 | 2 | |
Цуркаленко Андрій | «Зоря» | 4 | 2 | |
Бончев Віталій | «Олександрівка» | 1 | 2 | |
Федосенко Євген | «Агро Південь Ю» | 2,3 | 2 | |
Козиренко Андрій | «Вовківське» | 2,3 | 2 | |
Білий Данііл | «Гільдендорф-Ю» | 2,3 | 2 | |
Бондаренко Руслан | «Гільдендорф-Ю» | 3 | 2 | |
Іванов Олександр | «Спортинг» | 1,3 | 2 | |
Кримський Дмитро | «Спортинг» | 3 | 2 | |
Цуркан Олексій | «Зеніт» | 2,4 | 2 | |
Танурков Віталій | «Зеніт» | 2,4 | 2 | |
Куріний Владислав | «Зоря» | 2,4 | 2 | |
Дяур Андрій | «Агро Південь Ю» | 2 | 1 | |
Цапенко Ігор | «Агро Південь Ю» | 2 | 1 | |
Лемещук Максим | «Вовківське» | 2 | 1 | |
Козиренко Павло | «Вовківське» | 4 | 1 | |
Козиренко Юрій | «Вовківське» | 4 | 1 | |
Осадчук Віталій | «Гільдендорф-Ю» | 2 | 1 | |
Тарановський Павло | «Гільдендорф-Ю» | 3 | 1 | |
Співак Вадим | «Зеніт» | 2 | 1 | |
Лукіних Дмитро | «Зоря» | 4 | 1 | |
Гейченко Дмитро | «Зоря» | 4 | 1 | |
Хаджарі Замір | «ОНІКС» | 3 | 1 | |
Третьяков Сергій | «Спортинг» | 2 | 1 |
Інформація підготовлена Олександром Трегубенко.