Футболісти харківського «Металіста 1925» максимально скористалися тим, що після рестарту першолігового чемпіонату їм дісталися суперники, які не входять до чільної групи.

Але третя поспіль звитяга далася підопічним Андрія Демченка в гострій боротьбі. Особливо насиченим на цікаві події був перший тайм протистояння слобожан із «Гірником-Спорт»: тричі м’яч побував у воротах, ще було з півдюжини нереалізованих гольових моментів, а захисник гостей Семен Дяченко був вилучений із поля за фол останньої надії.

Проте, навіть граючи в меншості, підопічні Ігоря Жабченка намагалися на кожну атаку господарів відповідати небезпечним контрвипадом. Досить сказати, що в компенсований час лише відмінна реакція воротаря харків’ян Дениса Сидоренка врятувала господарів від неприємностей, коли він виграв дуель в Іллі Малишкіна.

«Спочатку все складалося для нас дуже вдало, — говорив після фінального свистка керманич харків’ян Андрій Демченко. — Забили швидкий м’яч, згодом опинилися в більшості. Але не реалізували кілька гольових моментів, і гості ледь не покарали нас за таку легковажність. Було два різних тайми: в першому ми диктували умови, а після перерви краще діяли футболісти з Горішніх Плавнів…»

Знову несподіваний результат було зафіксовано в Кременчуці. Нагадаємо, що відразу після рестарту футболісти «Кременя» завдали сенсаційної поразки півфіналісту Кубка України — «Минаю», а в поточному турі ледь не змусили капітулювати амбітну «Волинь». На початку другого тайму Дмитро Сула майстерно пробив зі штрафного над стінкою й відкрив рахунок. Гості врятувалися від поразки лише в компенсований час, коли Денис Кожанов реалізував пенальті. Це вже його 14-й гол в чемпіонаті, і він лише одним влучним ударом поступається лідеру серед бомбардирів — Ніці Сітчінаві з «Інгульця», який відзначився одного разу в переможному матчі з «Авангардом».

І насамкінець — про перенесений матч 20-го туру між «Рухом» і «Агробізнесом», який відбувся сьогодні. Уже в дебюті Юрій Копина після подачі з кутового виграв верхову дуель і вивів «Рух» уперед. На 28-й хвилині Микола Когут із-за меж штрафного майданчика влучно пробив під поперечку й вирівняв становище. Але вже в наступній  атаці львів’ян Іван Брюкнер наважився на постріл здалеку, змусивши помилися воротаря гостей Андрія Артима. Невдовзі міг зрівняти рахунок Богдан Семенець, проте примудрився схибити з близької відстані.

Цікаво розгорталися події й після перерви. На 63-й хвилині Богдан Семенець зумів реабілітуватися — 2:2, а за сім хвилин Іван Когут, беручи приклад зі свого брата-близнюка, ще раз змусив капітулювати кіпера господарів Олександра Бандуру. Подоляни здобувають шосту перемогу поспіль, і тепер уже вони очолюють турнірну таблицю.

4. Волинь 22 12 6 4 41—30 42
 5. Минай 22 12 5 5 36—24 41
16. Черкащина 22 1 3 18 17—49 6

Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019, ФК «Авангард» Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) за вихід на поле футболіста, не внесеного до рапорту арбітра на матч, а команді «Прикарпаття» Івано-Франківськ — технічна перемога (3:0).