14 вересня в селі Маяки за підтримки Федерації футболу України, Одеської обласної Федерації футболу та Маяківського сільського голови відбувся турнір Кубку Маяківської сільської об’єднаної територіальної громади. У турнірі приймали участь чотири команди (юні футболісти 2005 р.н.): ДЮСШ «Дністровець» (СОТГ Маяки), ДЮФК «Атлетік» (Одеса), ДЮСК «Таїровець» (ПГТ Таїрове) та ДЮСШ «Біляївка». На полі за грою слідкували арбітри – Георгій Дьомін та арбітр ФІФА Віталій Годулян. Гра була напруженою та яскравою. В запеклій боротьбі в фінал матчу вийшли команди ДЮФК «Атлетік» та ДЮСШ «Дністровець», де кожна з команд показала справжню волю до перемоги та чудову гру. Перемогу з рахунком 1:0 одержала команда «Дністровець».

Після завершення матчу відбулася церемонія нагородження команд. З привітальними словами виступали почесні гості турніру – Президент Федерації футболу України Андрій Васильович Павелко, Голова Одеської обласної Федерації футболу Максим Володимирович Степанов, Голова Одеської обласної Ради Анатолій Ігоревич Урбанський, Голова Маяківської ОГТ Віктор Юрійович Дяченко. Також на турнірі були присутні Перший заступник Голови Одеської обласної Федерації футболу Дмитро Григорович Бібергал та легендарний ветеран футболу, призер Чемпіонату Світу Валерій Семенович Поркуян.

Президент Федерації футболу України Андрій Васильович Павелко та Голова Одеської обласної Федерації футболу Максим Володимирович Степанов нагородили переможців та учасників турніру почесними грамотами, кубками, медалями та футбольними м’ячами.

1